Tüm sektörler için, tamamen sürükleyici eğitim senaryoları hazırlayarak, bilgisayar, DR Gözlükleri, web sitesi, sosyal medya ve hatta mobil cihazlarda kullanıma sunarız.

urun
Tasarım Aşaması : Digital Reality tasarladığınız ürünü 3 boyutlu uzayda detaylı olarak inceleyebilmenizi sağlar. Bu sayede tasarımcılar, kolaylıkla farklı materyaller veya renk temalarını ürüne uygulayarak fikirlerini ürüne yansıtıp, anlık olarak geri dönüş alabilirler.
Fikirlerinizi Satın : Fikrinizi, çözümünüzü, yaklaşımınızı paylaşmak için güzel sunumlar veya yurtdışındaki müşterilerinizin bilgisayar veya mobil cihazlarına indirebileceği uygulamalar hazırlarız.
3 Boyutlu Ürün Katalogları : İnteraktif ürün katalogları, müşterilerinizin, ürünlerinizi 3 boyutlu olarak görebilmelerini sağlar. Mağaza içi kiosklarda ürünleri sunabilmenizi sağladığı gibi, web sitesi ve sosyal ağlar ile entegre olarak hazırlanıp, online olarak da sunulabilir.
s
Arttırılmış Gerçeklik : Tabletler ve Akıllı telefonlar için ideal olan bu sistem ile ürünlerinizi sunduğunuzda, müşterileriniz bu ürünlerin evlerinde, üzerlerinde veya bahçelerinde nasıl duracağını göstermiş olursunuz.