Anda Digital Reality, birçok sektörde kullanılabilecek, gerçek zamanlı, etkileyici ve yenilikçi 3 Boyutlu çözümler üretir. Alışıldık 2 boyutlu renderlar ve render öncesi video sunumların aksine Anda DR, projenin içinde özgürce gezebilme ayrıcalığını sunar. Tamamen interaktif ve kullanıcılarına gerçek keşfetme özgürlüğü ve dilediği bakış açısı, ışık, çevresel faktörde projeyi görüntüleyebilmesini sağlar.

Tasarımı Test Edin

Digital Reality ile sunulan interaktif ön-görselleştirme, 3 boyutlu tasarımların (tüketiciye yönelik ürünler, endüstriyel tasarımlar ve mimari gibi) test edilebilmesini sağlar. Sunum veya pazarlama aracı olarak kullanıldığında ise nihai tüketicinin ürünü satın almadan önce, ürün hakkında bilgilendirilmesini ve bu bilgiler ışığında satın alma kararını vermesine yardımcı olur.

Hem de Her Ortamda

Digital Reality’de çok geniş bir yelpazede görüntüleme çözümü sunabilmekteyiz. Masaüstü bilgisayar uygulamalarının yanı sıra, kiosk uygulamaları, harekete duyarlı sunumlar, iPad ve Android tablet uygulamaları yada web sitesi, sosyal medyaya entegre şekilde web tabanlı uygulama olarak çıktı almamız mümkün.

Gelişmiş fizik motorumuz sayesinde, hem üretim sürecimiz, hem de müşterilerimize yansıyan maliyet, alışıldık 2 boyutlu renderlar ve video sunum uygulamalarına kıyasla sadece ufak farklılıklar göstermektedir. Ancak alınan sonuç, hayatın kendisi gibi canlıdır.

mimar

Mimari / Gayrimenkul

Tasarımlarınızı rüya halinde sunun, gerçeklikle aranızdaki tek sınır hayalleriniz olsun.

Detaylı İncele

insaat

İnşaat Şirketleri

Projelerinizi yanınızda taşıyın, dilediğiniz yerde tüm detayları ile sunun, temel atılmadan satın.

Detaylı İncele

gayrimenkul

Gayrimenkul Yatırımcıları

Örnek daire değil, tam olarak oturacakları evi, gün ışığının gelişinden, istedikleri camdan görecekleri manzaraya kadar sunun.
Detaylı İncele

diger

Diğer Alanlar

Fikir/Tasarım aşamasından ürünlerinizi değerlendirin. Arttırılmış gerçeklikle birleştirip gerçek dünyada nasıl duracağına bakın.
Detaylı İncele