Projenin hitap edeceği hedef kitle ve bu kitlenin projeden veya markadan/üründen beklentileri belirleyici faktörlerdir. Bu yüzden önceliğimiz proje büyüklüğünden bağımsız olarak düşünmek ve bu proje için aksiyon planları hazırlamaktır.

Projenin ürüne dönüşmesi ve son kullanıcıya sunulması için gerekli görsel öğeler, sadece işin gerektirdiği şekilde değil, mevcut ve gelecek trendlerin de rotasında olmalıdır. Markanın karakter ve duruşunu, dijital ortama taşırken bu rotayı izliyoruz.

Amacımız Projenin başarıya ulaşmasıdır. Bu doğrultuda, hazırladığımız plana bağlı kalıp kalmadığını kontrol eder, stabilliğini sağlar ve sürdürürüz.

Kullanım istatistikleri, rakiplerin konumlanması ve projenin ihtiyaçlarını gözden geçirerek son rötuşları atarız. Aksiyon planının hala geçerli olup olmadığını inceler ve gerek olması durumunda yeni planlarla, yeni projelere başlarız.

Full width color sections anywhere you want! Alt button

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec massa placerat, ac aliquam dui. Quisque semper tempus tellus ac lobortis. Aenean consectetur laoreet massa non interdum. Massa non interdum. "

− Greg Ross, ThemeNectar

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec dapibus erat ac massa placerat, ac aliquam Aenean consectetur laoreet massa non interdum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. "

− Jeff Gemmell, ThemeNectar

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec dapibus erat ac massa placerat, ac aliquam dui pulvinar. Quisque semper tempus tellus ac lobortis. Aenean consectetur laoreet massa non interdum. "

− Mark Levin, ThemeNectar
65
Awards Won
268
Completed Designs
37
GitHub Repo's
439
Cups of Coffee

Animated Bar Graph

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer lorem quam, adipiscing condimentum tristique vel, eleifend sed turpis. Pellentesque cursus arcu id magna euismod in elementum purus molestie. Curabitur pellentesque massa eu nulla consequat sed porttitor arcu porttitor. Quisque volutpat pharetra felis, eu cursus lorem molestie vitae. Nulla vehicula, lacus ut suscipit fermentum, turpis felis ultricies dui, ut rhoncus libero augue at libero. Morbi ut arcu dolor. 

HTML/CSS

70%

Logo Design

80%

WordPress

100%

Photoshop

90%

Illustrator

75%

Trevor Smith

Founder / Project Lead

Carlton Harris

Developer

Amanda Kliens

Graphic Designer

Tyler Johnson

Front-End Developer